KĀRĻAMUIŽA

Hidden in Noble Silence

Apkārtne un ekskursijas

Pie mums ir pieejama informācija par visām interesantākajām apskates vietām un piedāvātajām ekskursijām tuvējā apkārtnē.

Viesnīcā ir aprīkojums aktīvai atpūtai – pārgājiena nūjas, kalnu divriteņi un kanoe laivas.

Esam apkārtnes pazinēji un varam jums ieteikt vislabākās vietas kurp doties vienatnē, ar ģimeni vai jautrā draugu kompānijā. Sadarbībā ar #CESISINSIDE nodrošinām gida pakalpojumus. Mēs palīdzam, lai jūsu atpūta izdotos!

Lai iegūtu informāciju vai pieteiktu gidu, lūdzu, jautājiet mūsu darbiniekiem recepcijā.

Nomas aprīkojums

+ Pārgājiena nūjas
Viesnīcas viesiem piejamas pārgājiena nūjas bez maksas. Vairāk par pārgājienu maršrutiem sadaļā “Tuvākā apkārtne”

+ Kalnu divriteņi
Mēs esam velosipēdistiem draudzīga viesnīca un iznomājam kalnu velosipēdus. Nodrošinām ķiveres un komplektu caurdurtu riepu  remontam jūsu drošībai un ērtībām.

+ Laivu noma un piegāde
Nodrošinām laivu nomu un to piegādi no/uz viesnīcu braucieniem pa Gauju un Āraišu ezeru. Esam izpētījuši laivošanas maršrutus, lai varētu jums ieteikt vislabākos. Nodrošinām glābšanas vestes jūsu drošībai un ūdens necaurlaidīgas ūdens somas jūsu ērtībām. Vairāk par laivošanas maršrutiem skatiet lapā “Kanoe laivu noma”.

Piesakiet nomas aprīkojumu rezervējot viesnīcas numuriņu vai viesnīcas recepcijā!

Kanoe laivu noma un transports

Jūs varat rezervēt kanoe, rezervējot savu numuru vai viesnīcas reģistratūrā.

1. maršruts: Cēsis (labais upes krasts) - Līgatne, ūdens tūristu apmetne “Līgatnes pārceltuve” (~ 4 stundas). Attālums: 17 km.

Cena ir EUR 55 par vienu divvietīgu kanoe. Cenā ietilpst ceļotāju un kanoe laivu transportēšana no viesnīcas līdz sākuma punktam, ceļotāju sagaidīšanu maršruta galamērķī un transportēšana atpakaļ uz viesnīcu.

2. maršruts: Jānrāmis (labais upes krasts) - Cēsis - Līgatne, ūdens tūristu ciemats “Līgatnes pārceltuve” (~ 5 stundas). Attālums: 22 km.

Cena ir EUR 60 par vienu divvietīgu kanoe. Cenā ietilpst ceļotāju un kanoe laivu transportēšana no viesnīcas līdz sākuma punktam, ceļotāju sagaidīšanu maršruta galamērķī un transportēšana atpakaļ uz viesnīcu.

Maršruti ir pārbaudīti un daudzi ceļotāji tos atzinuši par ļoti labiem!

Instruktoru pakalpojumi
Izmantojiet mūsu instruktora - gida pakalpojumus. Ceļojuma laikā jūs iegūsiet jaunas prasmes, dzirdēsiet interesantus stāstus un redzēsiet skaistākās vietas. Cena 2-4 personām - € 99 par dienu.