KĀRĻAMUIŽA

Hidden in Noble Silence

Privātuma deklarācija

Spēkā stāšanās laiks: 2018. gada aprīlis

Šī privātuma deklarācija tiek piemērota vietnei www.karlamuiza.lv, kuru pārvalda un kura pieder naktsmītnei Karlamuiza Country Hotel. Šajā privātuma deklarācijā ir aprakstīts tas, kā mēs apkopojam un izmantojam tādu informāciju, kurā var būt iekļauti jūsu norādītie personas dati mūsu vietnē www.karlamuiza.lv. Tajā arī ir aprakstītas jums pieejamās iespējas saistībā ar to, kā mēs varam izmantot jūsu personas datus un kā jūs varat piekļūt un atjaunināt šos datus.

Datu apkopošana

Personas dati, kurus mēs iegūstam, veidi:

 • Jūsu vārds, uzvārds, e-pasta adrese, tālruņa numurs un mājvietas adrese;
 • Maksājumu karšu informācija (kartes veids, numurs, norādītais kartes īpašnieka vārds un uzvārds, derīguma termiņš un drošības kods);
 • Viesu uzturēšanās informācija, tostarp ierašanās un aizbraukšanas datums, iesniegtās īpašās prasības, novērojumi par vēlmēm saistībā ar pakalpojumiem (tostarp par vēlamajiem numuru veidiem, iespējām vai jebkādiem citiem izmantotajiem pakalpojumiem);
 • Jūsu iesniegtā informācija par jūsu vēlmēm saistībā ar mārketinga aktivitātēm, kā arī aptauju, konkursu vai īpašo piedāvājumu laikā iesniegtā informācija.

Jūs vienmēr varat izvēlēties, kādus personas datus jūs vēlaties mums sniegt, un vai vispār to darīt. Izvēloties nesniegt noteiktu informāciju, var tikt ietekmēta sadarbība ar mums.

Automātiski iegūtie dati

Jums izmantojot mūsu vietni, mēs arī automātiski iegūstam datus – daļa no tiem var būt personas dati. Šī informācija ir, piemēram, valodas iestatījumi, IP adrese, atrašanās vieta, ierīces iestatījumi, ierīces operētājsistēma, informācija ieiešanai sistēmā, lietošanas laiks, pieprasītā URL saite, statusa ziņojums, lietotāja aģents (informācija par pārlūkprogrammas versiju), operētājsistēma, rezultāti (skatītājs vai rezervētājs), pārlūkošanas vēsture, lietotāja rezervējuma ID numurs un skatītās informācijas veids. Mēs arī varam automātiski apkopot informāciju, izmantojot sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes, noklikšķiniet šeit.

Apstrādes nolūki

Mēs izmantojam jūsu personas datus šādiem nolūkiem:

 • A. Rezervējumi: mēs izmantojam jūsu personas datus, lai pabeigtu un pārvaldītu jūsu tiešsaistes rezervējumus.
 • B. Klientu atbalsts: mēs izmantojam jūsu personas datus, lai nodrošinātu klientu atbalstu.
 • C. Viesu atsauksmes: mēs varam izmantot jūsu kontaktinformāciju, lai aicinātu jūs, nosūtot e-pastu, uzrakstīt atsauksmi pēc savas uzturēšanās. Tā var palīdzēt citiem ceļotājiem izvēlēties sev piemērotāko naktsmītni. Ja jūs iesūtat atsauksmi, tā var tikt publicēta mūsu vietnē.
 • D. Mārketinga darbības: mēs arī izmantojam jūsu datus mārketinga darbībām saskaņā ar likumu. Gadījumos, kad mēs izmantojam jūsu personas datus tiešā mārketinga vajadzībām, piemēram, komerciālu jaunumu saņemšanai e-pastā un mārketinga saziņai par jauniem pakalpojumiem vai citiem piedāvājumiem, kuri, mūsuprāt, varētu jūs interesēt, mēs iekļaujam atrakstīšanās saiti, kuru varat izmantot, ja nevēlaties vairs saņemt ziņojumus no mums nākotnē.
 • E. Cita veida komunikācija: mēs varam ar jums sazināties pa e-pastu, pastu, tālruni vai īsziņu – atkarībā no jūsu sniegtās kontaktinformācijas. Tam var būt vairāki iemesli:
  • a. Mums var būt nepieciešams atbildēt un apstrādāt jūsu iesūtītos pieprasījumus.
   b. Ja rezervējums nav pabeigts tiešsaistē, mēs varam nosūtīt jums e-pastu, atgādinot par sava rezervējuma turpināšanu. Mēs uzskatām, ka šis papildu pakalpojumus ir jums noderīgs, jo tas ļauj jums turpināt rezervēšanu bez vajadzības vēlreiz meklēt naktsmītni vai no jauna aizpildīt rezervējuma informāciju.
   c. Jums izmantojot mūsu pakalpojumus, mēs varam jums nosūtīt aptauju vai uzaicināt jūs sniegt atsauksmi par savu pieredzi, lietojot mūsu vietni. Mēs uzskatām, ka šis papildu pakalpojums ir noderīgs jums un mums, jo, izmantojot jūsu viedokli, mēs varam uzlabot savu vietni.
 • F. Analīze, uzlabojumi un pētījumi: mēs izmantojam personas datus, lai veiktu pētījumus un analīzes. Mēs varam iesaistīt trešo pusi to veikšanai mūsu vietā. Mēs varam dalīties vai atklāt šādu pētījumu rezultātus, tostarp trešajām pusēm anonīmā un apkopotā veidā. Mēs izmantojam jūsu personas datus analītiskām vajadzībām, lai uzlabotu mūsu pakalpojumus, uzlabotu lietotāju pieredzi un mūsu tiešsaistes ceļošanas pakalpojumu funkcionalitāti un kvalitāti.
 • G. Drošība, krāpšanas noteikšana un novēršana: mēs izmantojam informāciju, kurā var būt iekļauti personas dati, lai novērstu krāpšanu un citas nelikumīgas vai pārkāpjošas darbības. Mēs arī izmantojam šo informāciju, lai izmeklētu un noteiktu krāpšanu. Mēs varam izmantot jūsu personas datus riska izvērtēšanas un drošības vajadzībām, tostarp lietotāju autentificēšanai. Šo vajadzību dēļ mēs varam dalīties personas datos ar trešajām pusēm, piemēram, tiesībaizsardzības iestādēm saskaņā ar piemēroto likumdošanu un ārējiem padomdevējiem.
 • H: Juridiski iemesli un atbilstība normatīvajām prasībām: noteiktos gadījumos mums ir jāizmanto sniegtā informācija, kurā var būt ietverti personas dati, lai apstrādātu un risinātu juridiskus strīdus un sūdzības, lai veiktu regulatīvu izmeklēšanu, lai nodrošinātu atbilstību normatīvajām prasībām, lai piemērotu līgumu vai līgumus vai lai nodrošinātu atbilstību tiesībaizsardzības iestāžu norādītajām juridiskajām prasībām, ciktāl tas ir noteikts normatīvajos tiesību aktos.
 • Ja mēs izmantosim automātiskus personas datu apstrādes veidus, kam ir juridiska vai cita būtiska ietekme uz jums, mēs ieviesīsim piemērotas metodes, lai aizsargātu jūsu tiesības un brīvības, tostarp tiesības nodrošināt cilvēku iejaukšanos.

Juridisks pamats

 • Saistībā ar A un B punktu mēs paļaujamies uz līguma darbības rādītājiem. Jūsu datu izmantošana var būt nepieciešama, lai izpildītu mūsu starpā noslēgtajā līgumā noteikto, piemēram, ja jūs izmantosiet mūsu pakalpojumus, lai rezervētu tiešsaistē, mēs izmantosim jūsu datus, lai izpildītu savu pienākumu pabeigt un pārvaldīt šo rezervējumu, ievērojot mūsu starpā noslēgtajā līgumā noteikto.
 • Saistībā ar C–H punktu mēs paļaujamies uz likumīgajām interesēm: mēs izmantojam jūsu datus mūsu likumīgajās interesēs, piemēram, lai nodrošinātu jums visatbilstošāko saturu vietnē, e-pastā un jaunumu ziņojumos, lai uzlabotu un reklamētu savus pakalpojumus un vietnes saturu, kā arī administratīvos, krāpšanas noteikšanas un juridiskos nolūkos. Izmantojot personas datus mūsu likumīgo interešu izpildīšanai, mēs vienmēr izsveram gan jūsu tiesības un intereses saistībā ar jūsu informācijas aizsardzību, gan mūsu tiesības un intereses.
 • Saistībā ar H punktu mēs paļaujamies uz savu pienākumu ievērot spēkā esošos likumus, kur tas ir piemērojams.
 • Kad tas būs nepieciešams, ņemot vērā piemērojamos likumus, mēs saņemsim jūsu piekrišanu pirms jūsu personas datu apstrādes tiešā mārketinga nolūkos.

Ja tas ir nepieciešams, ņemot vērā piemērojamos likumus, mēs lūgsim jūsu piekrišanu. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, sazinoties ar mums, izmantojot jebkuru no adresēm, kas ir norādītas šīs privātuma deklarācijas noslēgumā.

Ja jūs nevēlaties piekrist datu apstrādei, kā tas ir izskaidrots C–F punktā, un jums nav pieejams neviens tiešas atteikšanās rīks (piemēram, profila iestatījumos), cik tas ir piemērojams, lūdzu, sazinieties ar naktsmītni info@karlamuiza.lv .

Dalīšanās ar datiem

 • Booking.com: mēs sadarbojamies ar uzņēmumu Booking.com B.V., kas atrodas adresē Herengracht 597, 1017 CE Amsterdama, Nīderlande (www.booking.com) (turpmāk tekstā – Booking.com), lai nodrošinātu jums mūsu tiešsaistes rezervēšanas pakalpojumus. Mēs nodrošinām šīs vietnes saturu, un jūs veicat rezervējumu mūsu naktsmītnē, tomēr rezervējumus apstrādā uzņēmums Booking.com. Tādējādi jūsu ievadītā informācija šajā vietnē tiks nosūtīta arī uzņēmumam Booking.com un tā saistītajiem uzņēmumiem. Šajā informācijā var būt iekļauti tādi jūsu personas dati kā vārds, kontaktinformācija, maksājuma informācija, jūsu ceļotāju grupas dalībnieku vārdi un jūsu norādītās izvēles rezervēšanas laikā.
  Lai uzzinātu vairāk par uzņēmuma Booking.com korporatīvās struktūras filiālēm, lūdzu, apmeklējiet sadaļu Par uzņēmumu Booking.com.

Uzņēmums Booking.com jums nosūtīs e-pastu ar apstiprinājumu un e-pastu pirms ierašanās un nodrošinās jums informāciju par apkaimi un mūsu naktsmītni. Uzņēmums Booking.com jums arī nodrošinās starptautisku diennakts klientu apkalpošanu no vietējiem birojiem vairāk nekā 20 valodās. Ja jūs dalīsieties savā informācijā ar uzņēmuma Booking.com starptautiskās klientu apkalpošanas komandas darbiniekiem, viņi varēs jums atbildēt, kad jums būs nepieciešama palīdzība. Uzņēmums Booking.com var izmantot jūsu datus tehniskos, analītiskos un mārketinga nolūkos, kā tas ir aprakstīts tālāk uzņēmuma Booking.com privātuma deklarācijā. Tā ietvaros jūsu dati, iespējams, var tikt nosūtīti arī citiem uzņēmumu grupas Booking Holdings Inc. uzņēmumiem analītikas nolūkos, lai nodrošinātu jums ar ceļošanu saistītus piedāvājumus, kas varētu jums interesēt, un lai piedāvātu jums pielāgotus pakalpojumus. Ja tas ir nepieciešams, ņemot vērā atbilstošos tiesību aktus, uzņēmums Booking.com vispirms lūgs jūsu piekrišanu. Ja jūsu dati būs jānosūta uz kādu valsti ārpus Eiropas Ekonomiskās zonas, uzņēmums Booking.com noslēgs līgumus, lai nodrošinātu, ka jūsu personas dati joprojām ir aizsargāti atbilstoši Eiropas standartiem. Ja jums rodas kādi jautājumi par jūsu personas datu apstrādi, ko veic uzņēmums Booking.com, lūdzu, sazinieties ar dataprotectionoffice@booking.com.

 • Uzņēmums BookingSuite: jūsu personas dati var tikt atklāti uzņēmumam BookingSuite B.V., kas atrodas adresē Herengracht 597, 1017 CE Amsterdamā, Nīderlandē un kas pārvalda šo vietni un vietni suite.booking.com.
 • Trešo pušu pakalpojumu nodrošinātāji: mēs izmantojam pakalpojumu nodrošinātājus, lai apstrādātu jūsu personas datus strikti mūsu vārdā. Šī apstrāde tiktu veikta tādu mērķu dēļ, kā tas ir norādīts privātuma deklarācijā, piemēram, rezervējumu maksājumu apstrādei, mārketinga materiālu izsūtīšanai vai analītisko pakalpojumu atbalstam. Uz šiem pakalpojumu nodrošinātājiem attiecas konfidencialitātes līgumi, un pakalpojumu nodrošinātājiem nav atļauts izmantot jūsu personas datus saviem mērķiem vai citiem nolūkiem.
 • Kompetentās institūcijas: mēs sniedzam personas datus tiesībaizsardzības un citām valsts iestādēm, ciktāl tas ir paredzēts tiesību aktos vai ir stingri nepieciešams krimināli sodāmu darbību un krāpšanas novēršanai, atklāšanai vai lietas ierosināšanai.

Starptautiska datu pārsūtīšana

Personas datu pārsūtīšana, kā tas ir aprakstīts šajā privātuma deklarācijā, var ietvert aizjūras valstis, kurās datu aizsardzības tiesību akti nav tik visaptveroši kā Eiropas Savienības valstīs. Ja to paredz Eiropas Savienības tiesību akti, tad mēs varam veikt personas datu pārsūtīšanu tikai saņēmējiem, kas nodrošina pienācīgu datu aizsardzības līmeni. Šādās situācijās mēs slēdzam juridisku vienošanos, lai nodrošinātu, ka jūsu personas dati joprojām tiek aizsargāti saskaņā ar Eiropas standartiem. Jūs varat pieprasīt mums parādīt šos līguma punktus, izmantojot zemāk esošo kontaktinformāciju.

Drošība

Uzņēmums BookingSuite ievēro samērīgas procedūras, lai novērstu neatļautu piekļuvi informācijai, tostarp personas datiem, un tās ļaunprātīgu izmantošanu. Mēs izmantojam atbilstošas uzņēmējdarbības sistēmas un procedūras, lai sargātu un glabātu informāciju, tostarp personas datus. Mēs arī savos serveros lietojam drošības procedūras, kā arī tehniskos un fiziskos ierobežojumus piekļūšanai personas datiem un to izmantošanai. Tikai pilnvarotiem darbiniekiem ir atļauts piekļūt personas datiem, lai izpildītu savus tiešos darba pienākumus.

Datu saglabāšana

Mēs saglabāsim jūsu informāciju, kas var ietvert jūsu personas datus, tik ilgi, cik uzskatīsim to par nepieciešamu, lai nodrošinātu jums pakalpojumus saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem, kā arī lai risinātu strīdus ar trešajām personām un citādi pēc nepieciešamības mūsu uzņēmējdarbības veikšanai, tostarp krāpniecības un citu nelegālu aktivitāšu atklāšanai un novēršanai. Uz visiem mūsu saglabātajiem personas datiem attiecas šī privātuma deklarācija. Ja jums ir jautājumi par specifiska mūsu apstrādātā jūsu personas datu veida noteiktu saglabāšanas periodu, tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot zemāk norādīto kontaktinformāciju.

Jūsu izvēles un tiesības

Mēs vēlamies, lai jums būtu kontrole pār to, kā mēs izmantojam jūsu personas datus. Jūs varat to nodrošināt šādos veidos:

 • jūs varat lūgt mums nodrošināt jums mūsu rīcībā esošo jūsu personas datu kopiju;
 • jūs varat informēt mūs par jebkādām izmaiņām jūsu personas datos vai lūgt mūs labot mūsu rīcībā esošos personas datus;
 • noteiktās situācijās jūs varat lūgt mūs dzēst mūsu rīcībā esošos jūsu personas datus vai bloķēt vai ierobežot to apstrādi, vai iebilst pret noteiktiem veidiem, kādos mēs izmantojam jūsu personas datus; un
 • noteiktās situācijās jūs varat arī lūgt mums nosūtīt trešajai personai personas datus, ko jūs nodrošinājāt mums.

Tur, kur mēs izmantojam jūsu personas datus saskaņā ar jūsu piekrišanu, jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt šo piekrišanu saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem. Jums arī saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret savu personisko datu subjektu izmantošanu tur, kur mēs tos izmantojam, balstoties likumīgās interesēs vai sabiedrības interesēs.

Mēs paļaujamies, ka jūs nodrošināsiet savu personas datu pilnīgumu, precizitāti un aktualitāti. Lūdzu, tūlītēji informējiet mūs par jebkādām izmaiņām vai neprecizitātēm jūsu personas datos, sazinoties ar naktsmītni info@karlamuiza.lv . Mēs apstrādāsim jūsu prasību saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem.

Jautājumi vai sūdzības

Ja jums ir jautājumi vai bažas par mūsu veikto jūsu personas datu apstrādi, vai arī jūs vēlaties izmantot jebkādas šo noteikumu ietvaros norādītās tiesības, lūdzu, droši sazinieties ar mums: info@karlamuiza.lv . Jautājumu vai bažu gadījumā jūs varat arī sazināties ar savu vietējo datu aizsardzības iestādi.

Izmaiņas noteikumos

Tāpat kā pastāvīgi mainās mūsu uzņēmējdarbība, periodiski var tikt mainīta arī šī privātuma deklarācija. Ja jūs vēlaties redzēt izmaiņas, kas periodiski ir veiktas šajā privātuma deklarācijā, tad mēs aicinām jūs piekļūt šai privātuma deklarācijai, un jūs varēsiet redzēt izmaiņas. Ja mēs veiksim būtiskas izmaiņas vai tādas izmaiņas, kas ietekmēs jūs (piemēram, mums sākot apstrādāt jūsu personas datus citiem mērķiem, kas nav minēti iepriekš), tad mēs sazināsimies ar jums pirms šādas datu apstrādes uzsākšanas.