KĀRĻAMUIŽA

Hidden in Noble Silence

Uzņēmums

SIA "KĀRĻA MUIŽA"
Reģistrācijas numurs: 44103041037
PVN identifikācijas numurs: LV44103041037
 

Recepcija

+ Iebraukšana (Check in) no 15:00 – 23:00
+ Izbraukšana 
(Check out) no 8:00 – 12:00

+ Bezmaksas  auto stāvlaukums
Viesnīcas stāvlaukums ir lietojams bez maksas.

+ Bezmaksas WiFi
Ja nepieciešams pārbaudīt e-pastu, viesnīcas bibliotēkā ir dators, kas ir brīvi lietojams. Ja jums ir savs klēpjdators, planšetdators vai viedtālrunis, viesnīcā ir bezvadu interneta piekļuvi visās ēkās un dārzā.

+ Numuriņu tīrīšanas pakalpojums  (Room Service)
Numuriņu uzkopšanas pakalpojums ir pieejams katru dienu pēc pieprasījuma no 14:00 līdz 17:00 bez papildus maksas. Bez pieprasījuma numuriņu uzkopšanu veicam katru trešo dienu, pirms tam ar jums saskaņojam numuriņa uzkopšanas laiku.

Maltītes

+ Brokastis
Brokastu laiks no 8:00 līdz 11:00

Bagātīga brokastu bufete no 8:00 līdz 11:00, brokastu cena 9/EUR pieaugušajiem, 6/EUR bērniem.

Ēdamzālē, kurā ir kamīns, viesi var baudīt svaigi ceptas maizītes, brokastu gaļu un sierus, Baltijai raksturīgās zivis, piena un olas ēdienus, vietējo ābolu sulu, svaigus augļus un dārzeņus, kā arī labu tēju un kafiju. No kamīnzāles paveras lielisks skats uz seno ābeļdārzu. Skaistā laikā variet baudīt brokastis dārzā.

+ Vakariņas
Vakariņu pasniegšanas laiks no 19:00 līdz 21:00

Gatavojam jums vakariņas 3 kārtās, lai pēc pastaigām varat atgūt spēku un baudīt dabas veltes no tuvējās apkārtnes dārziem un mežiem.

+ Pusdienas
Pusdienas pēc pieprasījuma, laiku saskaņojam individuāli.

+ Maltīte līdzņemšanai
Esiet ieplānojuši visu dienu pārgājienu vai ekskursiju? Par maltīti neraizējaties - mēs sagatavosim veselīgu un gardu brokastu vai pusdienu maltīti līdzņemšanai. Lūdzu to laicīgi rezervējiet recepcijā.

+ Uzkodas un dzērieni
Dienas laikā var iegādāties uzkodas, karstos un aukstos dzērienus.

Vairāk par restorānu lasiet sadaļā – restorāns “Lauku muižas virtuve”

Puspansijas un pilnas pansijas pakalpojumi ar iepriekšēju rezervāciju!

Viesību rīkošana

Viesiem, kas vēlas rīkot kāzas un citus svinīgus pasākumus vai vienkārši baudīt jauku vakaru pie kamīna malkojot vīnu, piedāvājam 100 m2 lielo viesnīcas restorāna zāliviesnīcas numuriņus, dārza terasi un plašo viesnīcas ābeļdārzu un ainavu parku. Viesnīcas personāls vienmēr veic telpu un aprīkojuma pārkārtošanu atbilstoši konkrētā pasākuma vajadzībām. 

Ja patlaban esat viesību vai kāda pasākuma vietas meklējumos, apsveriet iespēju to rīkot viesnīcā "Kārļamuiža". Sazinieties ar mums.

Pirtiņa

Lūdzu! – Kārļamuižas pirtiņā svešas acis jūs nemulsinās. Pirtotāji šeit lieliski atjaunos miesu un garu. Būsiet kā no jauna piedzimuši!  Vairāk par pirtiņu sadaļā “Pirtiņa”