KĀRĻAMUIŽA

Hidden in Noble Silence

Viesnīca Kārļamuiža ir pilna servisa viesnīca un tās pakalpojumu klāstā sev piemērotu var rast gan vientuļnieks, gan draugu vai kolēģu kompānija, gan ģimenes ar bērniem. Tāpat pakalpojumus novērtēs kā aktīvās atpūtas cienītāji, tā arī miera meklētāji.  Grupām Kārļamuiža var nodrošināt naktsmītnes, ēdināšanu iekštelpās vai ārā, kā arī kopēju atpūtu.

Reģistratūra

Reģistrēšanās laiki
Reģistrēšanās:    15:00 - 23:00 
Izrakstīšanās:    08:00 - 12:00 

Autostāvvieta
Bezmaksas autostāvvieta ir pieejama blakus viesnīcai.

Bezmaksas bezvadu internets
Viesnīcā ir pieejams bezmaksas bezvadu internets visās ēkās un dārzā. Jūs varat bez maksas izmantot arī datoru viesnīcas bibliotēkā.

Numuru uzkopšanas pakalpojumi
Saskaņā ar mūsu viesnīcas filozofiju mēs veicam istabu uzkopšanu un mainām gultas veļu katru trešo dienu no plkst. 14:00 līdz 17:00. Ir iespējams vienoties par ikdienas uzkopšanu, un tā ir pieejama bez papildu maksas.

Dāvanu karte
Mūsu e-veikalā vai reģistratūrā jūs varat ērti iegādāties dāvanu kartes par jebkuru summu.

 

Maltītes

Brokastis
Brokastis tiek pasniegtas katru dienu no plkst. 8:00 līdz 11:00. Jūs varat izvēlēties no trīs dažādām ēdienkartēm. Cena ir 15 eiro pieaugušajiem un 10 eiro bērniem (7-16 gadi). Bērni līdz 7 gadu vecumam var ēst bez maksas, ja viņu vecāki pasūta brokastis. Brokastis ir jārezervē iepriekšējā vakarā.

Vakariņas
Lauku muižas virtuve katru dienu no plkst. 18.00 līdz 21.00 piedāvā izvēlēties no divām trīs ēdienu ēdienkartēm, kas pagatavotas no pašu dārzā audzētām sastāvdaļām un vietējiem un reģionālajiem pārtikas produktiem. Pēc iepriekšējas vienošanās ēdienkarti var pielāgot jūsu diētas ierobežojumiem. Vakariņas ir jārezervē.
Nesezonas laikā no oktobra līdz aprīlim restorāns otrdienu vakaros ir slēgts.

Pusdienas / Pusdienu iepakojums
Pēc iepriekšējas rezervācijas un pēc pieprasījuma mēs varam pagatavot pusdienas. Ja esat ieplānojuši visas dienas pārgājienu vai ekskursiju, mēs varam jums sagatavot veselīgas un garšīgas pusdienu paciņas. Lūdzu, rezervējiet tās iepriekš reģistratūrā.

Apkalpošana numurā
Pēc pieprasījuma un par papildu samaksu ēdienu var pasniegt arī jūsu numurā.

Nelielas uzkodas un karsti un auksti dzērieni ir pieejami visu dienu.

Puspansiju vai pilnu ēdienkarti var rezervēt iepriekš.

Piknika vietas un grils
Mūsu viesiem ir iespēja izīrēt grilus lietošanai trīs piknika vietās muižas ainavu parkā un ābeļdārzā.  Piknika vietās ir uzstādīti galdi un soli un divās no atpūtas vietām ir pieejama arī nojume. Grilu un malku, kā arī piknika vietu var rezervēt iepriekš, sazinoties ar mums. Grila nomas maksa ir 10 EUR dienā; malka maksā 5 EUR. Iekasētā nomas maksa tiek izmantota muižas parka taku uzturēšanai un labiekārtošanai. Mājiņas "Annmarie" viesiem grila noma ir iekļauta cenā.

Privāti pasākumi
Kārļamuiža ir ideāla vieta kāzām, privātiem un biznesa pasākumiem. Ābeļdārza ieskautā viesnīcā, kas atrodas gleznainajā senajā Amatas upes ielejā, ir dažādas iekštelpu un āra telpas pasākumiem un ēdienu pasniegšanai.

Viesiem, kas vēlas rīkot svinīgus pasākumus vai seminārus, piedāvājam 100 m2 lielo viesnīcas restorāna zāli, viesnīcas 15 numuriņus un apartamentus, dārza terasi, atjaunoto Ķiršu dārza namu, plašo ābeļdārzu un ainavu parku. Kopā piedāvājam 38 gultasvietas, bet ar papildgultām 50 vietas.  Nodrošinam ēdināšanu un veicam telpu un aprīkojuma pārkārtošanu, atbilstoši konkrētā pasākuma vajadzībām.