KĀRĻAMUIŽA

Hidden in Noble Silence

Sīkdatņu noteikumi

Spēkā stāšanās laiks: 2018. gada aprīlis

Šie Sīkdatņu noteikumi attiecas uz vietni www.karlamuiza.lv, to īpašnieks un pārvaldītājs ir naktsmītne Karlamuiza Country Hotel. Šie noteikumi apraksta to, kā mēs izmantojam personas datus, kas tiek iegūti ar sīkdatnēm un citos veidos, tai skaitā pikseļiem (“Sīkdatnes”) mūsu vietnē www.karlamuiza.lv (“Vietne”).

Informācijas iegūšana

Kad lietotājs apmeklē Vietni vai apskata mūsu mērķgrupām piemērotās reklāmas, mēs automātiski iegūstam informāciju, izmantojot Sīkdatnes.

Informācija, ko mēs iegūstam, izmantojot Sīkdatnes, ietver IP adresi, ierīces ID numuru, apmeklētās lapas, pārlūkošanas informāciju, pārlūkprogrammas veidu, operētājsistēmu, interneta pakalpojuma nodrošinātāju, laikspiedolu, attiecīgo URL saiti un informāciju par atrašanās vietu atkarībā no jūsu izmantotās ierīces.

Papildu informācija par Sīkdatnēm: Sīkdatnes ir nelielas elektroniskas informācijas virknes, ko vietne nosūta uz lietotāja pārlūkprogrammu un tiek saglabāti lietotāja ierīces cietajā diskā. Kad jūs apmeklējat mūsu vietni, Sīkdatnes tiek izvietotas jūsu datorā. Ja jūs uztrauc sīkdatņu esamība jūsu ierīcē, jūs varat savā pārlūkprogrammā iestatīt iespēju noraidīt visas Sīkdatnes vai arī saņemt ziņojumu par to, ka sīkdatne tiks iestatīta, ļaujot jums izvēlēties to pieņemt vai noraidīt. Jūs varat arī dzēst sīkdatnes no savas ierīces, tomēr, ja jūs izvēlaties bloķēt vai dzēst Sīkdatnes, noteiktas iespējas jūsu apmeklētajās vietnēs var nedarboties atbilstoši.

Papildu informācija par pikseļu tagiem: pikseļi (pazīstami arī kā “tīmekļa bāksignāli”) ir elektroniski faili, kas parasti sastāv no viena pikseļa attēla un var tikt iegulti vietnē vai e-pastā, lai nosūtītu informāciju, piemēram, jaunumus e-pastā. Ja jūs izmantojat mūsu pakalpojumus, mēs varam izmantot pikseļus, lai izvietotu vai atpazītu Sīkdatni jūsu ierīcē.

Trešo personu Sīkdatnes: mēs atļaujam noteiktām trešajām personām izvietot Sīkdatnes. Ja jums ir kādi jautājumi par to, kādas Sīkdatnes tiek izmantotas un kuras trešās personas izvieto šīs Sīkdatnes, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot zemāk norādīto kontaktinformāciju.

Informācijas apstrādes nolūki

Mēs izmantojam jūsu ar sīkdatņu palīdzību iegūto informāciju, tai skaitā personas datus, šādiem nolūkiem:

  • A. Sniegt iespēju lietot mūsu Vietni: mēs izmantojam ar Sīkdatņu palīdzību iegūto informāciju, lai ļautu jums izmantot Vietni. Izmantot Sīkdatnes šim nolūkam ir mūsu likumīgās uzņēmējdarbības interesēs.
  • B. Izveidot analīzi par mūsu pakalpojumu izmantošanu: mēs izmantojam ar Sīkdatņu palīdzību iegūto informāciju, lai analizētu, kā tiek lietota mūsu Vietne, un lai par tās lietošanu sagatavotu atskaites. Mēs izmantojam Sīkdatnes arī, lai sekotu līdzi tam, kā jūs izmantojat mūsu Vietni, un lai uzlabotu jūsu lietotāja pieredzi un Vietnes kvalitāti. Izmantot Sīkdatnes šiem nolūkiem ir mūsu likumīgās uzņēmējdarbības intereses.
  • C. Mērķgrupām piemērotu reklāmu nodrošināšana: mēs izmantojam ar Sīkdatņu palīdzību iegūto informāciju, lai rīkotos mūsu likumīgo interešu labā, nodrošinot mērķgrupām piemērotas reklāmas. Kad nepieciešams, mēs lūgsim iepriekšēju piekrišanu pirms Sīkdatņu izvietošanas šajā nolūkā. Ja piekrišana ir tikusi sniegta, jūs to varat atsaukt jebkurā laikā. Turklāt jūs jebkurā laikā varat arī iebilst pret to, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus reklamēšanas nolūkos.
  • D. Tirgus izpēte: mēs izmantojam ar Sīkdatņu palīdzību iegūto informāciju, lai rīkotos mūsu likumīgo interešu ietvaros – veiktu tirgus izpēti (piemēram, tirgus segmentācijas vai tendenču, kā arī vēlmju un uzvedības analīzes, pētījumu par produktiem un pakalpojumiem vai reklamēšanas efektivitāti) vai produkta pilnveidošanu (piemēram, tirgus segmenta vai klientu grupas iezīmju, vai mūsu Vietnes darbības rādītāju analīzi ar nolūku uzlabotu mūsu Vietni).

Ja jūs vēlaties atteikties no šajā sadaļā aprakstīto Sīkdatņu izmantošanas un jums nav tieši pieejams neviens atteikšanās veids (piemēram, jūsu pārlūkprogrammas iestatījumos), lūdzu, sazinieties ar naktsmītni info@karlamuiza.lv .

Dalīšanās ar informāciju

  • • BookingSuite: ar jūsu personas datiem var dalīties ar uzņēmumu BookingSuite B.V., kura juridiskā adrese ir Herengracht 597, 1017 CE Amsterdama, Nīderlande, un kas pārvalda vietni suite.booking.com.
  • • Datu nodošana trešajām personām: mēs dalāmies jūsu personas datos ar trešajām personām saskaņā ar normatīvajiem tiesību aktiem un aprakstu zemāk, piemēram, pakalpojumu nodrošinātājiem, kuri darbojas mūsu vārdā. Mēs nepārdodam vai neiznomājam jūsu personas datus.
  • • Kompetentās iestādes: mēs nododam personas datus tiesībaizsardzības iestādēm un citām valsts iestādēm, ciktāl tas ir noteikts normatīvajos tiesību aktos vai stingri nepieciešams krimināli sodāmu darbību un krāpšanas novēršanai, atklāšanai vai lietas ierosināšanai.

Datu saglabāšana

Pastāv atšķirība starp sesijas Sīkdatnēm un pastāvīgajām Sīkdatnēm. Sesijas Sīkdatnes pastāv tikai līdz brīdim, kad jūs aizverat pārlūkprogrammu. Pastāvīgajām Sīkdatnēm ir ilgāks lietošanas ilgums, un tās netiek automātiski dzēstas, tiklīdz jūs aizverat savu pārlūkprogrammu. Mēs tiecamies nodrošināt Sīkdatnes vai atļaut to nodrošināšanu ar maksimālo lietošanas ilgumu – 5 gadiem. Tikai izņēmuma gadījumos, piemēram, drošības apsvērumu dēļ (piemēram, krāpniecisku darbību atklāšanai) un gadījumos, kad tas ir pilnīgi nepieciešams, Sīkdatnēm būs ilgāks lietošanas ilgums. Ja jums ir jautājumi par noteiktiem saglabāšanas periodiem, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot zemāk norādīto kontaktinformāciju.

Jautājumi vai sūdzības

Ja jums ir jautājumi vai šaubas par jūsu personas datu apstrādi vai arī vēlaties izmantot jebkādas tiesības, kuras jums pienākas saskaņā ar šiem noteikumiem, lūdzu, sazinieties ar mums – info@karlamuiza.lv . Jautājumu vai sūdzību gadījumā jūs varat arī sazināties ar savu vietējo datu aizsardzības iestādi.

Izmaiņas noteikumos

Tā kā mūsu uzņēmējdarbība pastāvīgi mainās, arī šie Sīkdatņu noteikumi periodiski mainīsies. Ja jūs vēlaties redzēt šajos Sīkdatņu noteikumos periodiski veiktās izmaiņas, lūdzam jūs atkārtoti skatīt šos Sīkdatņu noteikumus.