KĀRĻAMUIŽA

Hidden in Noble Silence

Viesnīca "Karlamuiza" ir izvēle ceļotājiem, kas meklē mājīgu un ērtu naktsmītni. Klusā un mierīgā atmosfēra ir piemērota ne tikai tiem, kas meklē mieru un klusumu, bet arī apmeklētājiem, kuri vēlas iepazīt Gaujas nacionālā parka dabu un vēsturiskās apskates vietas.

Mēs pazīstam savu apkārtni un varam jums ieteikt vislabākās vietas, kurp doties vienatnē, ar ģimeni vai jautrā draugu kompānijā. Pavisam neilgā braucienā no mūsu viesnīcas, atrodas vieni no apkārtnes populārākajiem pārgājienu un ekskursiju maršrutiem, tai skaitā Amatas taka, Zvārtes iezis, Cīrulīšu dabas takas, Āraišu ezerpils, Cēsu vecpilsēta, kā arī brīnišķīgā un aizraujošiem pārsteigumiem bagātā tuvējā Kārļamuižas apkārtne.

Sadarbībā ar #cesisinside nodrošinām gida pakalpojumus, kā arī organizējam ekskursijas un pārgājienus.  Viesiem ir pieejams bezmaksas inventārs nūjošanai.  

Piedāvājam kanoe laivu nomu, lai iepazītu skaisto Gaujas upes un Āraišu ezera apkārtni. Mēs palīdzēsim jums izvēlēties piemērotāko maršrutu un nodrošināsim transportu uz un no Gaujas un Āraišu ezera. Jūsu drošībai un ērtībām nodrošinām glābšanas vestes un ūdensnecaurlaidīgus maisus.

Piedāvājam arī ekskursijas pa upi un ezeru gida pavadībā. Ceļojuma laikā jūs iegūsiet jaunas iemaņas, dzirdēsiet interesantus stāstus un redzēsiet izsmalcinātākās vietas. 

Sēņošana

Šogad būs sēņošanas sezona!  Sēņošana un rudens gardumi Latvijas mežos.

Piedāvājam sēņošanas ekskursiju Karlamuižas mežos. Sēņošanas sezona parasti sākas augusta otrajā pusē un ilgst līdz oktobra vidum. Mežos var atrast dažādas sēnes. 

Vietas, kur bagātīgi aug sēnes, ir lēzeni slīpas, pa tām ir viegli staigāt un tās klāj sūnas, kritušas lapas un citi sīki augi. Ekskursijas laikā jūs arī uzzināsiet, kā droši noteikt, vai sēnes ir ēdamas vai neēdamas. Viesnīcas restorānā tiek pasniegti ēdieni, kas pagatavoti no mežā augošajām sēnēm, ļaujot apmeklētājiem pilnībā izbaudīt Latvijas rudens garšas.

Esam riteņbraucējiem draudzīga viesnīca un iznomājam kalnu velosipēdus gan uz dažām stundām, gan uz vienu vai vairākām dienām. Nodrošinam arī ķiveres un komplektu caurdurtu riepu  remontam.

Mēs varam arī noorganizēt neaizmirstamas kalnu velo ekskursijas, kas iepazīstinās jūs ar interesantām vietām un gleznaino Gaujas Nacionālā parka ainavu. Maršruti apvieno klusus piebraucamos ceļus ar aizraujošām mežonīgas dabas takām un ved gar Amatas un Gaujas upju ielejām. Mūsu ekskursijas ir piemērotas arī grupām, un tās ir sadalītas atkarībā no sagatavotības līmeņa un pieredzes.