KĀRĻAMUIŽA

Hidden in Noble Silence

Piedāvājam laivu / kanoe nomu un transportu braucieniem pa Gauju vai Āraišu ezeru un palīdzēsim izvēlēties visatbilstošāko un interesantāko maršrutu. Papildus, nodrošinam glābšanas vestes un ūdens necaurlaidīgas somas. Cena par divvietīgas kanoe ir 65 – 75 EUR (atkarībā no maršruta). Cenā ietilpst ceļotāju un kanoe transportēšana no viesnīcas līdz sākuma punktam, ceļotāju sagaidīšanu maršruta galamērķī un transportēšana atpakaļ uz viesnīcu. Nomas aprīkojumu var pieteikt, rezervējot viesnīcas numuriņu vai viesnīcas recepcijā.   

Viesiem ir pieejami arī instruktora - gida pakalpojumi. Cena 2-4 personām - sākot 99 EUR par dienu. 

Piedāvājam sekojošus maršrutus

1. maršruts: Cēsis (labais upes krasts) - Līgatne, ūdens tūristu apmetne Līgatnespārceltuve (~ 4 stundas). Attālums: 17 km. Cena ir EUR 85 par vienu divvietīgu kanoe. Cenā ietilpst ceļotāju un kanoe laivu transportēšana no viesnīcas līdz sākuma punktam, ceļotāju sagaidīšanu maršruta galamērķī un transportēšana atpakaļ uz viesnīcu. 

2. maršruts: Jānrāmis (labais upes krasts) - Cēsis - Līgatne, ūdens tūristu ciemats Līgatnespārceltuve (~ 5 stundas). Attālums: 22 km. Cena ir EUR 95 par vienu divvietīgu kanoe. Cenā ietilpst ceļotāju un kanoe laivu transportēšana no viesnīcas līdz sākuma punktam, ceļotāju sagaidīšanu maršruta galamērķī un transportēšana atpakaļ uz viesnīcu.