KĀRĻAMUIŽA

Hidden in Noble Silence

Lauku muižas virtuve

Mūsu viesiem piedāvājam izbaudīt gardu lauku muižas virtuvi.

 Ēdienu pagatavošanā, pēc iespējas, izmantojam vietējos un sezonālos, kā arī bioloģiskos produktus. Vasarā un rudenī, galdā tiek sniegti viesnīcas dārzā audzēti dārzeņi, zaļumi un garšvielas, kā arī tepat muižas mežā lasītas sēnes. Papildus, ar savu produkciju mūsu virtuvi apgādā vietējie lauksaimnieki un mednieki. Gandrīz  visu gadu, varam piedāvāt vietējās Kārļu muižas foreles. Savukārt, saldum mīļi tiek lutināti ar desertiem, gatavotiem ar vietējām dārza un meža ogām, rabarberiem un, protams, āboliem no mūsu pašu ābeļdārza. Tāpat piedāvājam plašu vīna un vietējo alu izlasi. 

Brokastis pasniedzam katru dienu no 8:00-10:00. Savukārt, vakariņās, no 19:00-21:00, restorāns piedāvātabled’hote ēdienkarti ar noteiktu cenu par trīs ēdieniem. Gan viesnīcas, gan apkārtnes viesiem nepieciešams veikt iepriekšēju rezervāciju.

 Piknika mīļotājiem, piedāvājam sagatavot piknika grozu maltītes baudīšanai plašajā muižas parkā vai kādā no apkārtnes atpūtas vietām. 

Maltīšu zāle ir ļoti gaiša un plaša ar iebūvētu kamīnu. Vasaras sezonā, viesi var baudīt maltīti mūsu plašajā  terasē ar skatu uz seno ābeļdārzu, vai pašā dārzā. Savukārt, privātiem pasākumiem ir pieejama jaunizbūvētā Ķiršu dārza ēka - intīma un tai pašā laikā plaša āra telpa ar jumtu.   

Iepriekš saskaņojot, restorāns apkalpo arī tūristu grupas un nodrošina ēdināšanu svinībām un biznesa vai privātiem pasākumiem.