KĀRĻAMUIŽA

Hidden in Noble Silence

Laipni gaidīti Kārļamuižā– brīnišķīgā dabas un kultūrvēsturiskā vietā Amatas senlejā un Gaujas nacionālajā parkā. Kopš 18. gadsimta, muižas saimnieki ir veidojuši šo vietu par skaistu un gaumīgu, dabas ainavā prasmīgi iekļautu ēku ansambli ar parku, kas priecēja un turpina priecēt vietējos iedzīvotājus, kā arī tuvus un tālus ceļotājus.

Viesnīca & Lauku muižas virtuve

Viesnīca ir iekārtota senās muižas ērberģī. Ārēji vecā ēka ir maz mainījusies, saglabājot oriģinālo eleganci un stilu. Šodien, viesu ērtībai šeit ir iekārtoti piecpadsmit ērti numuri ar atsevišķām virtuvēm un guļamistabām. Mēs nodrošinam augstas kvalitātes servisu un viesmīlību, padarot Kārļamuižu par vienu no labākajām naktsmītnēm Cēsu un Siguldas apkārtnē. 

Neatņemama viesnīcas servisa un viesu pieredzes sastāvdaļa ir mūsu lauku muižas virtuve. Te viesi var baudīt sātīgas un, galvenokārt, no vietējiem produktiem gatavotas maltītes. Bez plašās ēdamzāles viesnīcā, vasaras sezonā apmeklētājiem ir pieejama terase un senais muižas ābeļdārzs, kā arī Ķiršu dārza māja un piknika vietas muižas parkā.


Ulteriori informazioni

ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

Izbaudiet romantiku mūsu klusajā vietā

Mūsu klusā viesnīca ir lieliska vieta, kur var baudīt atpūtu un gūt prieku.

Jūsu divvietīgajā numurā jūs gaida prosecco, ziedi un izsmalcināti sieri. Izbaudiet ar īpašu rūpību pagatavotas brokastis gultā. Pavadiet neaizmirstamus mirkļus cēlā klusumā.

Tagad ir īstais laiks rezervēt savu romantisko izbraukumu! 

Ulteriori informazioni

Brokastis un vakariņas

Brokastis piedāvājam katru rītu no plkst. 8 līdz 11. Piesakiet brokastis, veicot numura rezervāciju, vai sazinieties ar mums par brokastotāju skaitu un vēlamo laiku iepriekšējā vakarā līdz plkst. 22. Cena 15 € /pers. Brokastu ēdienkarte un rezervācija - www.karlamuiza.lv.

 Vakariņās piedāvājam 3 kārtu maltīti. Piesakiet vakariņas, veicot numura rezervāciju, vai sazinieties ar mums par vakariņotāju skaitu un vēlamo laiku līdz plkst. 16iem. Cena 35 € /pers.

Ulteriori informazioni

VĒRTĒJUMI UN ATZINĪBAS

BOOK NOW