KĀRĻAMUIŽA

Hidden in Noble Silence

VIESNĪCA & RESTORĀNS

Laipni gaidīti viesnīcā & restorānā skaistā un mierīgā ainavā, Gaujas nacionālajā parkā.

Krāšņie Amatas un Gaujas krasti kopš 18. gadsimta ir  iemīļota apmeklējuma vieta ceļotājiem. Viesnīca iekārtota senās Kārļu muižas ērberģī. Ārēji vecā ēka maz mainījusies, saglabājot oriģinālo eleganci un stilu. Mūsdienās šeit iekārtota lieliska restorānu zāle un plaši numuri ar atsevišķām virtuvēm un guļamistabām.

Viesnīca nodrošina augstas kvalitātes servisu un viesmīlību, padarot to par vienu no labākajām naktsmītnēm  Cēsu un Siguldas apkārtnē, Gaujas nacionālajā parkā.


Ulteriori informazioni

ĪPAŠIE PAVASARA PIEDĀVĀJUMI

Restorāns Jūsu numuriņā

Viesiem, kas rezervēs numuriņu un vakariņas mūsu mājas lapā uzklāsim vakariņu galdu numuriņā un uzsauksim pirmo MiL Gin Spritz kokteili.

Vakariņās piedāvājam 3 kārtu maltīti, gatavotu, galvenokārt, no vietējiem produktiem.  Cena 23 EUR/pers.

Īpašas cenas

Marta mēnesī, rezervējot numuriņu mūsu mājas lapā www.karlamuiza.lv, Jums ir pieejamas īpašas klusās sezonas cenas. Izmantojiet šo laiku, lai atbrauktu pie mums un izbaudītu brīnišķīgo dabu un atpūstos no ikdienas steigas.

 

Ulteriori informazioni

Brokastis un vakariņas numuriņā

Rūpējoties par savu viesu drošību un ērtībām, piegādājam brokastis un vakariņas numuriņos bez maksas.

Brokastis piedāvājam katru rītu no plkst. 8 līdz 11. Piesakiet brokastis, veicot numura rezervāciju, vai sazinieties ar mums par brokastotāju skaitu un vēlamo laiku iepriekšējā vakarā līdz plkst. 22. Cena 9 EUR/pers.

 Vakariņās piedāvājam 3 kārtu maltīti. Piesakiet vakariņas, veicot numura rezervāciju, vai sazinieties ar mums par vakariņotāju skaitu un vēlamo laiku līdz plkst. 16iem. Cena 23 EUR/pers.

Ulteriori informazioni

VĒRTĒJUMI UN ATZINĪBAS