KĀRĻAMUIŽA

Hidden in Noble Silence

Kārļamuiža (saukta arī par Kārļu muižu un vāciski par Gut Karlsruhe)  ir piesaistījusi tuvus un tālus viesus kopš 18. gadsimta un tai ir gara un bagāta vēsture.  Balstoties uz cieņu pret priekšteču sasniegumiem, izcilību un uzņēmību, Kārļu muižas vēsture turpinās ar viesnīcas Kārļamuiža iekārtošanu senajā muižas kalpu mājā.  Tā tika celta 19. gadsimta vidū un pilnībā rekonstruēta 2006. gadā.

Mēs šeit saimniekojam nu jau vairāk kā 20 gadus. Mums ir patiess prieks par viesiem, kas mūs atrod un atbrauc ciemos. Dažiem šī ir pirmā reize, bet citiem – viena no daudzām. Ticam, ka jau esat vai kļūsiet  - MŪSĒJIE – draugi, ar kuriem mums ir līdzīgas sajūtas, kuri šeit jūtās labi, kuri šeit atgriežas un aicina to darīt arī citus. 

Šodien MŪSĒJIE ir tie, kas meklē mieru un iespēju būt klusā un brīnišķīgas dabas ieskautā vietā. Tie novērtēs mūsu seno ābeļdārzu ar šūpuļtīkliem, klusām vietām grāmatas lasīšanai, iespēju lēnām uzkāpt netālajā Ainavu kraujā vai bez steigas iziet tuvējās muižas parka takas. MŪSĒJIE ir arī tie, kas meklē aktīvu atpūtu un kurus vilina kalnu riteņu ceļi, pārgājieni, laivu braucieni vasarā, kā arī tuvējās slēpošanas trases ziemā.

Kārļamuiža ir ideāla vieta vientuļniekam, draugu kompānijai, kā arī ģimenēm ar bērniem, kuri var kopā izbaudīt neskaitāmus piedzīvojumus apkārtējā Gaujas Nacionālā parka teritorijā.

Gaidam Jūs ciemos,

Jānis un Baiba Stepiņi


Integrēta tūrisma pakalpojumu un produktu tīmekļvietne – internetveikals un rezervēšanas platforma izstrādāta Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “Latvijas starptautiskās konkurētspējas veicināšana tūrismā” ietvaros.

Līguma Nr. SKV-TL-2022/18