KĀRĻAMUIŽA

Hidden in Noble Silence

A 

Aizbraukšanas laiks – lai numuriņu laicīgi sagatavotu nākamajiem viesiem, lūdzam to atbrīvot līdz plkst. 12:00. Ja vēlaties palikt ilgāk, vienojieties ar administratoru. 

Aktīva atpūta (skat. arī Riteņi, Laivas) –viesnīcas teritorijā ir iespēja nodarboties ar dažādām sezonālajām sporta aktivitātēm, tai skaitā riteņbraukšanu, nūjošanu, badmintonu, kroketu, futbolu, slidošanu, un slēpošanu. Palīdzēsim Jums atrast vietu attiecīgajai aktivitātei un, ja nepieciešams, nodrošināsim sporta inventāru, tai skaitā, bumbas, raketes, boules, ķegļi, un nūjas.  

Atsauksmes– lai turpinātu pilnveidot mūsu pakalpojumu klāstu un servisu, lūdzam atstāt atsauksmes Jūsu izmantotajā rezervācijas sistēmā.  

Atslēgas – numuriņa un ārdurvju atslēgas Jums izsniegs, reģistrējoties viesnīcā; uz atslēgas bantes ir numuriņa nosaukums un mūsu kontakti. Izrakstoties, atslēgas ir jānodod administratoram.  

Ābeļdārzsmums ir brīnišķīgs ābeļdārzs un tas ir Jūsu rīcībā. Sezonā droši cienājaties ar āboliem. 

Ātrā palīdzība, Ārsts – ja vajadzīga neatliekamā medicīniskā palīdzība, zvaniet 112 vai nepieciešamības gadījumā, griežaties pie mums. Ja izsaucat ātro palīdzību laikā no plkst. 23 – 8, lūdzu informējiet arī mūs.  Pie administratora ir pieejama arī pirmās palīdzības aptieciņa. 

Autostāvvieta - atrodas līdzās viesnīcai un ir bez maksas. Autostāvvieta nav apsargāta.