KĀRĻAMUIŽA

Hidden in Noble Silence

U - Z

U 

Ugunsdrošība– ugunsdzēšamo aparātu atrašanās vietas ir norādītas evakuācijas plānā uz durvīm; dūmu detektori atrodas katrā istabā. Glābšanas un neatliekamās palīdzības dienesta tālr. 112.  

Ūdens – dzeršanai droši varat izmantot krāna ūdeni, kas tiek iegūts no mūsu dziļurbuma un attīrīts no dzelzs piemaisījumiem. Meža parka teritorijā varat piepildīt savu trauku ar veselīgo Gulbju avota ūdeni. Avota atrašanās vieta ir norādīta muižas kartes shēmā (atrodama mapē numuriņā vai www.karlamuiza.lv). 

V 

Vakariņas –  mēs piedāvājam sātīgas un, galvenokārt, no sezonāliem vietējiem produktiem gatavotas 3 kārtu vakariņas. Ja neesat pieteikuši vakariņas, veicot numura rezervāciju, lūdzu piesakiet vakariņotāju skaitu un vēlamo laiku līdz plkst. 16iem. Jautāt mums par cenu un ēdienkarti. 

Valūtas, naudasmaiņa – viesnīca neveic naudas un valūtas maiņas operācijas; jautājiet mums, ja nepieciešama palīdzība. 

Veļas mazgāšana – ja vēlaties nodot Jūsu drēbes mazgāšanai vai ķīmiskai tīrīšanai, lūdzam tās ielikt maisā, kas atrodas skapī, un nodot administratoram; jautājiet mums par cenām un izpildes laikiem.  

Viesnīcas koordinātesGPS P-5714.436; G-2512.730 / WGS84 P-57.240607; G-25.212164 

Z 

Ziedi – ja vēlaties sagādāt jauku pārsteigumu vai radīt svinīgu atmosfēru, varam izpušķot un ar ziediem izrotāt Jūsu izvēlēto numuriņu; jautājiet mums par iespējām un izmaksām.