KĀRĻAMUIŽA

Hidden in Noble Silence

P - R

P 

Pastaigu takasatrodamas muižas kartes shēmā (melnajos vākos) numuriņā vai www.karlamuiza.lv

PastsPastmarkas – tuvākās pasta nodaļas atrodas Ieriķos, Cēsīs un Līgatnē. Ja nepieciešams, varam palīdzēt nogādāt apmaksātu sūtījumu pastā. Pastmarkas ir iespējams iegādāties tuvākajā pasta nodaļā vai pie administratora.   

Pastkartes – ar Kārļamuižas apkārtnes ainavām un mūsu kontaktiem ir pieejamas administrācijā bez maksas; sūtiet saviem draugiem un radiem ar sveicieniem no Kārļamuižas. 

Pazaudētas mantas – ja būsiet ko aizmirsuši numuriņā, zvanīsim Jums.   

Piknika vieta – jautājiet mums par piknika vietu izmatošanu meža parka teritorijā – tās ir norādītas muižas kartes shēmā (atrodama mapē numuriņā vai www.karlamuiza.lv). Iepriekš vienojoties, varam nodrošināt arī līdzņemamu piknika grozu.  

Pirts, Pirtnieka pakalpojumi – mūsu viesiem ir pieejama lauku pirts. Ja vēlaties to izmatot, lūdzu dodiet mums ziņu laikus, jo pirts sagatavošanai nepieciešamas 3 – 4 stundas. Pirts un pirts slotas ir par maksu (skat. Cenu lapu). Pirtī tiek nodrošināti pirts dvieļi un tēja. Papildus, ir iespējams iegādāties arī pirtnieka pakalpojumus.  

Printeris – par izdrukāšanas iespējām, jautājiet mums. 

Pudeļu attaisāmais – atrodas numurā uz galda. 

R 

Radio – ar TV pulti iespējams ieslēgt radio, nospiežot pogu Radio.  

Restorāns - mūsu viesnīcas restorāns piedāvā brokastis un vakariņas, kā arī līdzņemamas pusdienas – piknika grozu pēc iepriekšēja pasūtījuma (skat. Brokastis, Ēdināšana, Vakariņas). Jautājiet mums, ja vēlaties arī nobaudīt maltīti citos tuvākās apkārtnes restorānos. 

Rezervēšana, viesnīcas – nākošajai ciemošanās reizei veiciet rezervāciju www.karlamuiza.lv. Pastāvīgajiem klientiem, rezervējot naktsmītnes mūsu mājas lapā, tiek piedāvātas papildus atlaides un dažādas akcijas.  

Riteņi –iznomājam kalnu riteņus gan uz visu dienu, gan uz dažām stundām.  Jūsu ērtībai, nodrošinām arī ķiveres un komplektu caurdurtu riepu remontam. Informācija par velo maršrutiem atrodama www.karlamuiza.lv un 1. stāva vestibilā pie tūrisma ceļvežiem.  

Roku dezinfekcijas līdzekļi – pieejami katrā numuriņāun 1. stāvā pie administratora.